Yeni bölüm

• Merhaba arkadaşlar,

Vatandaşların işlemler hakkında bilgilendirilmesi amaçlı, yeni bölüm açılmıştır. Burada vatandaşları bilgilerin paylaşılmasını rica edeceğim.

Bu bölüm bütün kullanıcılara açık olacaktır. Burada paylaşımlarınız örnek olarak ... Araç satış vekaleti başlığı açılarak araç satış vekaleti vermek isteyen kişilerin Noter'e gittiğinde neler lazım olduğu hususunda bilgilendirme şeklinde olabilecektir.

Yoğun bir katılımınızı bekliyorum. Zira konuyu kim açtıysa onun ismini konuya her bakan görecek bir nevi kişi bu hususta kendi isminide büyük bir kitleye duyurmuş olacaktır.

Konu linki : http://www.katibiadil.com/index.php?board=83.0

• Üyelerimizin bu husus ile ilgili paylaşım yapmadığını görmekteyim. Bu durumun üzücü olduğunu belirtmek isterim.

Hal böyle iken, yönetici arkadaşları göreve çağırıyor. Paylaşımları başlatmasını bekliyorum.

Zira bunun bir insanlığa yardım hizmeti olduğu açıktır. "Sizlerden en hayırlısı bir insana Allah rızası için yardım eden, işlerini kolaylaştırandır."

İnsanlığa yardım ederken, sitemizin güncelliğini ve tercih nedenini de artırdığı bir kesindir.

Saygılarımla

• Araç Satış vekaleti için gerekli belgeler; Ruhsat sahibinin Kimliği, ( Tüzel Kişilik ise İmza Sirkülerinin aslı) Ruhsat sahibinin 2 adet resmi ve ruhsat bilgileri ile noterliğe gitmeleri gerekmektedir. Satış yetkisi kim/kimlere verilecek ise T.C. numarası yeterlidir

Muharrem Bey Yukarıdaki örnek nasıl olmuş???