ARÇELİK BEYAZ EŞYA MAĞDURLARI

• ARKADAŞLAR BİLİYORSUNUZ Kİ GECEN AY YANİ 04/03/2010 TARİHİNDE EVİM YANDI VE BUNUN SEBEBİ ARÇELİK BUZ DOLABI İDİ DURUM BÖYLE OLMASIN RAĞMEN ARÇELİKTEN OLUMLU SONUÇ ALAMADIM MALESEF UZLAŞAMADIK BU NEDENLE FACEBOOKDA ARÇELİK MAĞDURLARI DİE BİR GRUP OLUŞTURDUK ORADA BENİM EVİMİN YANMIŞ OLAN BİRKAÇ RESMİ VAR VE BÜTÜN MAĞDUR OLANLAR VE BAŞKA KİMSE MAĞDUR OLMASIN DİE TOPLANAN ARKADAŞLARIM VAR SİZLERDE BU GRUBA ÜYE OLUP BENİ DESTEKLERSENİZ BELKİ BU HALKI KENDİ ÇIKARLARI DOĞRULTUSUNDA KULLANANLARA BİR NEBZE DERS OLUR VE YAPTIKLARI ÜRÜNLERİ HATASIZ OLARAK YAPARLAR HATALI YAPTIKLARINI ANLADIKLARI ÜRÜNLERİDE PİYASADAN TOPLATIR VE İNSANLARIN ZARAR GÖRMESİNİ ENGELLERLER LÜTFEN SİZDEN RİCAM BANA DESTEK OLUN UNUTMAYALIMKİ BUGÜN BENİM BAŞIMA GELEN YARINDA SİZLERİN VEYA YAKINLARINIZIN BAŞINA GELEBİLİR SON BİR YIL İÇİNDE SDC İST BAKIRKÖY ADLİYESİNDE 3.YANGIN SEBEBİYMİŞ ARÇELİK VE İLK 2 Sİ ÖLÜMLE SONUÇLANMIŞ BUNLARA DUR DEMEK İCİN HEPİNİZİ AŞAĞIDA LİNKİNİ EKLEDİĞİM GRUBA BEKLİYORUM.TEŞEKKÜRLER ARKADAŞLAR.
    http://www.facebook.com/group.php?gid=106667556039402#!/group.php?gid=106667556039402

• Bütün meslektaşlarımın olduğu gibi Yönetimimizdeki bir meslektaşımın tam tekmil yanındayım.

Çok değerli hemşerim ve segili admin bu desteğinden dolayı sana sonsuz teşekkürler eminim ki diğer arkadaşlarım vemeslektaşlarımda aynı duyarlılığı göstereceklerdir. saygılar.

• sultan hanım;
    hep destek tam destek yanınızdayız
    isterseniz istanbul'a gelelim

selamlar

Bildiğini bilenin arkasından gidiniz, bildiğini bilmeyeni uyarınız, bilmediğini bilene öğretiniz, bilmediğini bilmeyenden kaçınız.

• sultan hanım;
    hep destek tam destek yanınızdayız
    isterseniz istanbul'a gelelim

selamlar

Allah razı olsun hepinizden cok teşekkür ederim Mahmut bey şu an olduğunuz yerden bile destek verseniz yeter gruba katılıp arkadaşlarınızı davet edin kalabalığımızı görsünler yeter :) gerekirse yürüyüş bile yaparız arkamda sizin gibideğerli dostlarım olduktan snr sırtım yere gelmez artık benim :) tekrar tekrar teşekkürler.

• Ben bu markayı hiç sevmedim sevmem de, kullanmak isteyenlere de hep mani olmuşumdur,

Beni kötü biri olarak hatırlamanızın hiç sakıncası yok..!<br />Bana en çok iyi biri olduğumda zarar verdiniz...

• Değerli Özgür kardeşim bu işleri hanımlara bırakmak lazım. :) :) :)

Abi ben aldım bile hepsini, aldıklarım çöpe gitmez inşallah ;D ayrıca bayanlara bıraktık mı yangın çıkıyor ;D ;D

Beni kötü biri olarak hatırlamanızın hiç sakıncası yok..!<br />Bana en çok iyi biri olduğumda zarar verdiniz...

• Abi ben aldım bile hepsini, aldıklarım çöpe gitmez inşallah ;D ayrıca bayanlara bıraktık mı yangın çıkıyor ;D ;D

Neden bayanlara bırakınca yangın cıkıyorki biz mi yakıyoruz yani arçelik denen markanın şu ana kadar kaç ev yaktığnı ve kaç can aldığnı bilmiyorsunuz sanırım bence özgür bey bu konuda siz bir erkek olarak araştırma yapın ve çöpe atmak ölmek yada ölümden dönmekten daha iyidir bunuda hatırladırım size.iyi akşamlar >:(

• Neden bayanlara bırakınca yangın cıkıyorki biz mi yakıyoruz yani arçelik denen markanın şu ana kadar kaç ev yaktığnı ve kaç can aldığnı bilmiyorsunuz sanırım bence özgür bey bu konuda siz bir erkek olarak araştırma yapın ve çöpe atmak ölmek yada ölümden dönmekten daha iyidir bunuda hatırladırım size.iyi akşamlar >:(

sultan hanım;
    Ateş düştüğü yeri yakar derlerya işte buda öyle şuan bizi ilgilendiren husus sizin yaşadıklarınız ve düştüğünüz durum , hangi marka olursa olsun farketmez, Allah korusun daha beteri yaşanabilirdi, bu hususta gerekli tedbirlerin alınması ve başkalarının bu olayı yaşamaması için kimin elinden ne gelirse yapmasının yerinde olduğunu düşünüyorum.
    Allah başka acılar yaşatmasın, kazasız belasız ömürler diliyorum
    selamlar

Bildiğini bilenin arkasından gidiniz, bildiğini bilmeyeni uyarınız, bilmediğini bilene öğretiniz, bilmediğini bilmeyenden kaçınız.

Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen Mahmut Bürke ().

• Sultan hanım,

mesajımda hiç de öyle sizin öfkeleneceğiniz bir durum söz konusu değildir, lütfen tekrar okuyun, ayrıca evimde tek bir malum markalı eşya mevcut değildir.

• Sultan hanım,

mesajımda hiç de öyle sizin öfkeleneceğiniz bir durum söz konusu değildir, lütfen tekrar okuyun, ayrıca evimde tek bir malum markalı eşya mevcut değildir.

Yok yahuu ne sinirlenmesi sinirlenmedim espri yaptım genelde erkekler herşeyi kadınların üzerine atıyorlar yaa ondan espri yaptım bende size :) saygılar hayırlı cumalar :)

• sultan hanım;
    Ateş düştüğü yeri yakar derlerya işte buda öyle şuan bizi ilgilendiren husus sizin yaşadıklarınız ve düştüğünüz durum , hangi marka olursa olsun farketmez, Allah korusun daha beteri yaşanabilirdi, bu hususta gerekli tedbirlerin alınması ve başkalarının bu olayı yaşamaması için kimin elinden ne gelirse yapmasının yerinde olduğunu düşünüyorum.
    Allah başka acılar yaşatmasın, kazasız belasız ömürler diliyorum
    selamlar

Çok teşekkür ederim Mahmut bey söylediklerinize aynen katılıyorum zannederimki özgür beyde biraz espri yapmak istedi ateş gerçekten düştüğü yeri yakıyor ama siz değerli dostlarım ve arkadaşlarım bu kanayan yaraya bir nebzede olsa ilaç oldunuz ve halada olmaya devam ediyorsunuz buda benim icin cok önemli bunun icinde herkeze cok teşekkür ederim.

• Merhaba Sultan Hanım,
    Öncelikle büyük geçmiş olsun. Allah bundan büyük acı göstermesin. En geç p.tesi'ye kadar dahil olcağım inşallah.

• Sultan hanım büyük geçmiş olsun. inan üzüldüm allah kimselere böyle sıkıntı vermesin zor bir durum yapabileceğmiz birşeyler varsa yardımcı olalım bu gün size ise yarın bizlere