İPTAL EDİLEN TESCİL BELGELERİ

• Merhaba arkadaşlar; bugününüzün dünden daha iyi geçmesini temenni ediyorum.

İptal edilen tescil belgeleri ile ilgili dün yayınlanan duyuruya bakınca bizim noterlikte 9 adet tescil belgesinin gönderilmediğinden bahsediyor, incelediğimizde 3 adedini bulduk, 6 tanesini bulamadık, bu konuda sizler nasıl bir yol izliyorsunuz, fikirleriniz nedir? Kolay gelsin, selam ve saygılarımla.

• iptal edilen tescil belgelerini liste halinde artesten çıkarıp elinizdeki gönderilen listelerle karşılaştırın. Benim 1 kayıp vardı iki defa aynı numarayı girmişim . eksikliği birlikle telefonla görüşerek çözdük. artesteki liste ile sizdeki listeler birbirini tutuyor yanlışlık yok ise 444 1512 noterlik işlemleri ile görüşün

• iptal edilen tescil belgelerini liste halinde artesten çıkarıp elinizdeki gönderilen listelerle karşılaştırın. Benim 1 kayıp vardı iki defa aynı numarayı girmişim . eksikliği birlikle telefonla görüşerek çözdük. artesteki liste ile sizdeki listeler birbirini tutuyor yanlışlık yok ise 444 1512 noterlik işlemleri ile görüşün

Merhaba, iptal edilen tescil belgelerini liste halinde artesten nasıl ve nereden çıkarıyoruz. Bilgi verir misiniz?