PERSONEL ARAYAN VEYA ARAMAKTAN SIKILIP PERSONEL BENİ BULSUN DİYENLERE 😉

• Herkese iyi çalışmalar. Çokça makbuz kesilen, günlük yevmiye rekorları kırdığınız, parasal değeri yüksek olan işler yapacağınız günleriniz olsun 🙏 Ben İrfan, yaşım 35 (ama göstermiyorum) 🤭 2004 yılında başladığım katiplik macerasına 2016 senesinde başkatip olarak zirvede nokta koydum.. Niye ayrıldın işten diye soracak olursanız sadist bir patronun deneme tahtası olarak kullanılmaktan sıkıldığım için😃 daha neler neler varda, dedikodu etmeyelim şimdi🤭🤭 Ne yalan damga vurmayı, elimin mürekkeplenmesini, satışın sonuna gelince alıcının karar değiştirip plakayı değiştirmek istiyorum dedikten sonra vatandaşla göz göze gelmeyi, ücreti yüksek bulup, pazarda alışverişe çıkan teyze gibi fiyat kırmaya çalışan, olmaz deyince noterle bi konuşsam diye ısrar edilmesini özledim valla😔😊 Çalışmak isterseniz 0536 241 19 11 nolu telefondan iletişime geçebiliriz. Banka ATM si gibiyim, 7/24 ulaşabilirsiniz. Teşekkürler şimdiden, kolay gelsin.

Hemen canımı alma Rabbim bırakta hayatla didişeyim, mümkünse dişi gönder Azrailimi ölümle sevişeyim.....