KURUM AMİRLERİ İÇİN İMZA SİRKÜLERİ

• arkadaşlar avrupa birliği hibesinden yayarlanan resmi kurum amirleri için ben bir imza sirküsü talep etmişler görevi filan olacakmış. ayrıca belediye meclisi üyeleri için, belediye de müdür veya daire amirleri için de kullanılabilir bu ben meclis üyeleri ve başkan, mali hizmetler müdürü ve gelir şefi için yaptım ayrıca sözleşmeli mimar için kullanılabilin made in ismet yapımı bu formu sizlerle paylaşıyorum.

İMZA SİRKÜLERİ

ADI SOYADI: [ ] [T.C. No : ]
    UNVANI: [belediye başkanı]
    KURUMU: [t.c konya ili, ............. belediyesi ]
    SÜRESİ [belediye başkanında mahalli seçimlere kadar- sözleşmeli personelde sözleşmesüresi sonuna kadar. gibi ]

Türkiye Cumhuriyeti resmi kurum ve kuruluşları, gerçek ve tüzel kişiler ve bankalarda [belediye başkanı -mali hizmetler müdürü -sözleşmeli mühendis-mimar-fen işleri şefi gibi ] sıfatı ile [.......... belediyesi adına ] namına yapacağım bilcümle muamelelerde, yapacağım her türlü işlemlerde aşağıda örnekleri bulunan imzamı kullanacağımı, imzamın beni her bakımdan sorumlu kılacağını beyan eder bu hususun dikkate alınarak imzamın tasdikini beyan, talep ve ikrar ederim.

BEYAN EDEN :
    [...........belediyesi] adına [belediye başkanı -mali hizmetler müdürü -sözleşmeli mühendis-mimar-fen işleri şefi gibi ] sıfatı ile
    [ ] - [] [oğlu] , [] D.lu
    []

• İsmet Bey;

Emeğinize sağlık. Dayanak olarak hangi evrakların eklenmesi gerektiğini de paylaşırmısınız.

Beni kötü biri olarak hatırlamanızın hiç sakıncası yok..!<br />Bana en çok iyi biri olduğumda zarar verdiniz...

• Paylaşım için teşekkürler.

Dayanak Olarak :
    Atanma yolu ile gelmiş ise, atama kararı,
    Seçimle gelmiş ise Seçim Kurulu Mazbatası
    Sözleşmeli personel ise, sözleşme

alınabilir. Diye düşündüm..

&quot;Ağzıyla kuş tutsa da sevemediğim insanlar var benim! Bir de canımı okusa bile sevmekten vazgeçemediklerim..&quot;