FESİH İHBARNAMESİ

• F E S İ H İ H B A R N A M E S İ

FESHİ İHBAR EDEN :

MUHATAP :

............Noterliğince tanzim edilen ............. tarih ve .......... yevmiyenolu ....... Sözleşmesi ile ........ plakalı, ......... marka, ............ model, ............ tipli, ......... şasenolu, ......... motornolu, ............ cinsindeki araç için yapmış olduğumuz ............-TL bedelli ....... Sözleşmesini gördüğüm lüzum üzerine sözleşmeyi tek taraflı olarak fesih ettiğimi, ihbaren bildiririm.

Sayın Noter;
    İş bu Fesih ihbarnamesinin bir nüshasının [PTT] ile muhataba tebliğini, bir nüshasının tarafıma verilerek, bir nüshasının da daireniz dosyasında saklanmasını talep ederim.

FESHİ İHBAR EDEN :

<p>İNSANDA YOKSA EDEP... NEYLESİN MEDRESE NEYLESİN MEKTEP... OKUSA ALİM OLSA MERKEP... BAK YİNE MERKEP YİNE MERKEP...</p>

• Böyle bir ihbar olmaz bence.tekrar satış ypılmalı diye düşünüyorum. haa vatandaş isterse yapılamazmı? ypılır ama karş taraf yerse..

• satış derken ??? ??? ??? burdaki fesih ihbarnamesi Taşıt Sözleşmesi ve Taşıt Kira Sözleşmesi ile alakalı siz normal araç satışı zannettiniz galiba,selam ve dua ile...

<p>İNSANDA YOKSA EDEP... NEYLESİN MEDRESE NEYLESİN MEKTEP... OKUSA ALİM OLSA MERKEP... BAK YİNE MERKEP YİNE MERKEP...</p>

Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen metin ().

• ........SÖZLEŞMESİNİ GÖRDÜĞÜM LÜZUM ÜZERİNE VS... GÖRDÜĞÜM İÇİN ÖYLED OLABİLİR ZANNETTİM. ŞAYET TAŞIT VEYA KİRA SÖZ.İSE SÖZLEŞMEDE MADDESİ VARSA OLABİLİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM. AMA METİN PAYLAŞIM İÇİN TŞK.SELAM VE DUA İLE........

• BU ŞEKİLDE YAZILIRSA DAHA İYİ OLUR BİZ BU ŞEKİLDE ÇOK YAPTIK EN AZINDAN ÜCRETİ AZ TUTAR VE USULE UYGUNDAR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.
    İHBARNAME

İHBAR EDEN : []
    ADRES : []

MUHATAP : []
    ADRES : []

BİLGİ İÇİN : []
    ADRES :

Sayın Muhatap;
    [Firmanızla sahibi bulunduğum ......... palakalı araca ait taşıt kira sözleşmesi yapmıştık.Gördüğüm lüzum üzerine sözleşmeyi yenilemeyeceğimi, fesih edeceğimi ihbaren bildiririm.]

Sayın Noter;
    İş bu ihbarnamenin bir nüshasının [PTT] ile muhataba tebliğini, bir nüshasının tarafıma verilerek, bir nüshasının da daireniz dosyasında saklanmasını talep ederim.

İHBAR EDEN : []