MİRAS KALAN K 1 BELGESİ

• FERAGATNAME

Murisim .............. ölümüyle diğer mirasçılarla birlikte bana intikali lazım gelen ..... (örnek: 109543) Yetki belgesi ....... (örnek: U-Net) numaralı,................ yetki belgesi numarası ,K 1 Yetki belgesinde üzerindeki bilcümle mirasçılık hak ve hisselerimin tamamından bu kerre yine mirasçılardan olan .................... lehine geri dönülmez bir şekilde, bedelsiz olarak feragat ettiğimi .................... isimli kişinin yukarıda evsafı yazılı bulunan K 1 Yetki belgesini kendi adına kayıt ve tescil ettirmesine, ilgili ticaret ve sanayi odaları ile tüm kamu kurum ve kuruluşlarında, gerekli kayıt işlemlerini yapmasına rıza ve muvafakatımın bulunduğunu kabul ve beyan ederim.

<p>İNSANDA YOKSA EDEP... NEYLESİN MEDRESE NEYLESİN MEKTEP... OKUSA ALİM OLSA MERKEP... BAK YİNE MERKEP YİNE MERKEP...</p>

Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen metin ().

• Başlık feragat ama bitimi muvafakat ediyorumla bitiyor, anlamadım.

Kişi yetki belgesindeki hak ve hisselirnden feragat ediyor ve yine bu yetki belgesini kendi adına kayıt ve tescil ettirebilmesine muvafakat ediyor aslında birbirini tamamlayan iki işlem neresi anlaşılmadı anlayamadım ?

• Erkan bey makbuz nasıl kesilmeli..değişik işlemden muvafakatın harcının da alınması gerekirmi..yoksa 43,2 mirastan feragatten mi kesilecek cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.. ii çalışmalar