Noterlik Ücret Tarifesi hk.

• Hukuk- 6574

Ankara, 23.02.2011

Özü: Noterlik Ücret Tarifesi hk.

........................ NOTER ODASI BAŞKANLIĞINA

........................ NOTERLİĞİNE

01 Mart 2011 tarihinden itibaren uygulanacak olan NOTERLİK ÜCRET TARİFESİ, Adalet Bakanlığınca onaylanmış olup, bir örneği ekte gönderilmiştir.

Bu tarifeye ilişkin vezne programındaki güncelleme 28 Şubat 2011 günü mesai bitiminden sonra, www.tnb.org.tr adresindeki İnternet sitemizde yayımlanacaktır. Gereken yüklemelerin, burada yer alacak açıklamalar doğrultusunda ve Şubat ayına ait bütün işlemlerin tamamlanması ile ilgili raporların alınmasından sonra yapılması gerekmektedir.

Bilgi edinilmesi ile gereğini rica ederim.
    Saygılarımla,

BAŞKAN
    Fahri KÖSE
    (Beyoğlu 37. Noteri)

(GENEL YAZI: 24 )

<p>İNSANDA YOKSA EDEP... NEYLESİN MEDRESE NEYLESİN MEKTEP... OKUSA ALİM OLSA MERKEP... BAK YİNE MERKEP YİNE MERKEP...</p>

Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen metin ().

• Eğer ücret artışları mevcut enflasyon oranları baz alınarak yapılmış ise;ya bunu yapanlar başka bir gezegenden geldiler yada ben bu ülkede yaşamıyorum. :) :)

• Değerli arkadaşlarım birinci sınıf ve iyi yerlerde olan ikinci sınıf noterlikler için %7 iyi para ama üçüncü sınıf noterlikler için ve biz personel için çok az...Geçen sene domatesi 0,50 kuruşa alırken şimdi 1.50 kuruştan "organik domates'i 1,50 kuruştan alırken şimdi 4 Tl.) alıyoruz yani enflasyon oranı %7 midir? :) :)bunu merak etmiştim yoksaki Allaha şükürler olsun hiç yoktan iyidir.

• Değerli arkadaşlarım birinci sınıf ve iyi yerlerde olan ikinci sınıf noterlikler için %7 iyi para ama üçüncü sınıf noterlikler için ve biz personel için çok az...Geçen sene domatesi 0,50 kuruşa alırken şimdi 1.50 kuruştan "organik domates'i 1,50 kuruştan alırken şimdi 4 Tl.) alıyoruz yani enflasyon oranı %7 midir? :) :)bunu merak etmiştim yoksaki Allaha şükürler olsun hiç yoktan iyidir.

katılıyorum abi ama malesef büyüklere piyango küçüklerde fiyasko, gerçi çok önemli değil üçler gün gelir 2 , 1 olur ama bizim ki hep son sırada kalır, küçülür ama büyümez, ne yapalım bizde küçülerek büyümeye çalışıyoruz :), selam ve dua ile...

<p>İNSANDA YOKSA EDEP... NEYLESİN MEDRESE NEYLESİN MEKTEP... OKUSA ALİM OLSA MERKEP... BAK YİNE MERKEP YİNE MERKEP...</p>

Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen metin ().

• katılıyorum abi ama malesef büyüklere piyango küçüklerde fiyasko, gerçi çok önemli değil üçler gün gelir 2 , 1 olur ama bizim ki hep son sırada kalır, küçülür ama büyümez, ne yapalım bizde küçülerek büyümeye çalışıyoruz :), selam ve dua ile...

Ya süpersin Metin kardeşim :) :)evet önemli meziyet küçülerek büyümek!!!!!!