İMZA SİRKÜLERİ

• YAZIMDA İMZA SİRKÜLERİ HAZIRLARKEN SÜREKLİ ''UYGULAMAMIZDA İŞLENMEMİŞ ÖZEL DURUM OLUŞTU GİRİŞ DİZESİ DOĞRU BİÇİMDE DEĞİLDİ'' ŞEKLİNDE HATA UYARI MESAJI ÇIKIYOR KARŞIMIZA. VE BELGENİN İLK HAZIRLANMASI SIRASINDA JAPON HARFLERİNE BENZER HARFLER ÇIKIYOR BU SADECE BİZİM BAŞIMIZA GELEN Bİ PROBLEMMİ YOKSA HEPİNİZ KARŞILAŞIYOMURSUNUZ?

• Yazım net programını kaldırıp tekrar kurmayı deneyin yada canlı bağlantıdan yardım isteyin, oda olmadı isterseniz müsait bir zamanda ben gelip bakabilirim. İyi çalışmalar...

&quot; Varsın olmasın hayatta her istediğimiz .<br />Biz olana &quot;Elhamdülillah&quot; olmayana da &quot;Eyvallah&quot; demesini biliriz.&quot;

• YAZIMDA İMZA SİRKÜLERİ HAZIRLARKEN SÜREKLİ ''UYGULAMAMIZDA İŞLENMEMİŞ ÖZEL DURUM OLUŞTU GİRİŞ DİZESİ DOĞRU BİÇİMDE DEĞİLDİ'' ŞEKLİNDE HATA UYARI MESAJI ÇIKIYOR KARŞIMIZA. VE BELGENİN İLK HAZIRLANMASI SIRASINDA JAPON HARFLERİNE BENZER HARFLER ÇIKIYOR BU SADECE BİZİM BAŞIMIZA GELEN Bİ PROBLEMMİ YOKSA HEPİNİZ KARŞILAŞIYOMURSUNUZ?

Ben aynı sorunla, sadece imza sirkülerinde değil de, Mesela, avukat vekaletnamesinde de karşılaştım. ama sürekli olan bişey değil.
    Sanırım beş ve üzeri kimlik girince ya da işleme sonradan kimlik ekleyince, yazdırmak isteyince oluyor..

&quot;Ağzıyla kuş tutsa da sevemediğim insanlar var benim! Bir de canımı okusa bile sevmekten vazgeçemediklerim..&quot;

• WİNDOWS XP KULLANIYORUZ ERKAN BEY

Dediğiniz problemin genelde win.7 kullanıcılarında olduğunu duymuştum XP kullanıyonsanız ve sedece imza sirkülerinde yapıyorsa sirkülerin sayfa tasarımında bulunan bir hatadan kaynaklanıyordur bilgi işleme ulaşmaya çalışın sorunu anlatın ama hepsinden önce bir yedek almanızı öneririm. Kolaylıklar diliyorum...

• Ben aynı sorunla, sadece imza sirkülerinde değil de, Mesela, avukat vekaletnamesinde de karşılaştım. ama sürekli olan bişey değil.
    Sanırım beş ve üzeri kimlik girince ya da işleme sonradan kimlik ekleyince, yazdırmak isteyince oluyor..

alanları siliyorsanız bu hatayı vermesi normal, alanları silmeden yapmayı deneyin...

&quot;Insanlara en adil sekilde dagitilan nimet akildir. Çünkü kimse aklindan sikayetçi degildir.&quot;

• Tasarımlardan girip Sirküler tasarımını kopmle kopyalayıp boş bir sayfaya yapıştırıp gerekli alan düzenlemelerini yaptıktan sonra kaydedip öyle deneyin .

Japon harflerini ortadan kaldırmak için ise sayfayı yukarda yada aşağıdan genişletirseniz harfler ordadan kalkıp tasarımınız normal bir görünüme kavuşacaktır.

Erkan beyin dediği gibi bu hata sadece Win 7 sürümlerinde ortaya çıkmaktadır ( Win 7 Pro hariç )

• Arkadaşlar, galiba referanslı olarak tanımlanan alanlarda sorun var, imza sirkülerini veya içerisinde başka referanslı alan bulunan diğer işlemler içerisindeki referanslı alanların hepsini normal alana çevirince düzeliyor, selam ve saygılarımla.

• Bütün tasarımları yeniden düzenlemektense, işlemi hazırlarken tümünü seçin (ctrl+a) ve yazı puntosunu değiştirin, işlem düzelecektir.

Beni kötü biri olarak hatırlamanızın hiç sakıncası yok..!<br />Bana en çok iyi biri olduğumda zarar verdiniz...

• Arkadaşlar, galiba referanslı olarak tanımlanan alanlarda sorun var, imza sirkülerini veya içerisinde başka referanslı alan bulunan diğer işlemler içerisindeki referanslı alanların hepsini normal alana çevirince düzeliyor, selam ve saygılarımla.

Sadece Windows 7 işletim sistemine özgü bir sorun. XP de böyle bir sorun yok. (Bilgi işlem Win7 deki bu sorunu hala çözmüş değiller)

&quot; Varsın olmasın hayatta her istediğimiz .<br />Biz olana &quot;Elhamdülillah&quot; olmayana da &quot;Eyvallah&quot; demesini biliriz.&quot;