Yazım.net yeni versiyon Hk.

• şu an için yardımcı pilot olmaya izin var
    kursu geçersek pilot olabilme yolu açılır :))))

Kayıtlar başladığında ilan olunur herhal. Belki müracaat edecekler filan olur. Di mi ama? ;)

"Ağzıyla kuş tutsa da sevemediğim insanlar var benim! Bir de canımı okusa bile sevmekten vazgeçemediklerim.."

• BODRUM TÜM ŞARTLARA UYUP DURUU, NİYE HALA PİLOT OLMAYIP DURU ANLAMIŞ DEĞİLİM;) ACABA HAVAALANI OLMADIĞI İÇİN OLABİLİR Mİ?

yani ben anlamıyorum bu pilot işinden
    bu sistemi herkes kullanmayacak mı
    şimdiden bütün noterliklere açılsa
    şimdiden arkadaşlar üzerinde çalışıp
    en azından deneyim kazansa
    eksiklikler belirlenip
    bunu için çözümler üretilip
    sorunsuz bir proglam hazırlanarak uygulamaya geçilse

• BENİM KAFAMA TAKILAN KISIM VEKİL EKLEME YİNE EL İLE OLUYOR GALİBA SORGULAMA SİSTEMİNİ YİNE KALDIRMIŞLAR, YİNE GERİYE GİDİYOR GİBİ, TÜZEL KİŞİLERİ VERGİ NUMARASINA, İLGİLİLERİ T.C NUMARASINA AVUKATLARI BARO SİCİL NUMARASINA GÖRE, EHLİYETLERİ POLNET KAYITLARINDAN, AVUKAT HAKİM VE SAVCI KİMLİKLERİNİ UYAP SİSTEMİNDEN SORGULASAK NE KAYBEDERLER ÇOK MERAK EDİYORUM, BİRDE EN AZINDAN HER NOTERDEN BİR BİLGİSAYARA İNDİRİLSE HERKEZ ALIŞMIŞ OLUR İNŞALLAN PAT DİYE ÖNÜMÜZE GETİRMEZLER, YİNEDE İLERLEYE BİLİYORUZ YAVAŞTA OLSA TEKNOLOJİ FARKINI KAPATACAĞIZ İNŞALLAH, PİLOT MESLEKTAŞLARIM BİLGİ VE TECRÜBELERİNİ PAYLAŞIRSA BİZDE BİLGİ SAHİBİ OLURUZ İNŞALLAH, PİLOT MESLEKTAŞLARIMA İYİ UÇUŞLAR, GERİYE KALAN MESLEKTAŞLARIMA SABIRLAR DİLİYORUM :D :D :D SELAM VE DUA İLE...

<p>İNSANDA YOKSA EDEP... NEYLESİN MEDRESE NEYLESİN MEKTEP... OKUSA ALİM OLSA MERKEP... BAK YİNE MERKEP YİNE MERKEP...</p>

Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen Metin ÇELİK ().

• Benim noterlik pilot bilem değil :) yılbaşında geçeceksek yeni proğrama bizler nasıl yapacağız her noterliğe açmış olsalar en azından elimiz alışsa eksiklikleri fark etsek vss.... olmazmı? mecburi olduğunda bu proğram kim kullanacak işlemleri kim yapacak uzaylılarmı gelip işlem yapacak... TNB neden her noterliğin yeni proğramları görmesini sağlamıyor???

• 5 Noterliğe pilot açmışlar bildiğim kadarıyla bunlardan biride biziz neden böle yapmışlar anlam veremedim dediğiniz gibi herkese açık olsa daha iyi olur şuan BETA (TEST) aşamasında sadece hataları eksiklikleri not edip haftalık olarak rapor halinde gönderiyoruz.

• Arkadaşlar pilot bölge olmamamıza rağmen dün giriş yapmayı denedim giriş yaptı sanırım tüm kullanıcılara açılmış merak edenler bakabilirler :))

<p>Başkaları hakkında kötü şey söyleyenlerin, kendilerine söyleyecekleri iyi bir şeyi yoktur...</p>

• kullanıcı adı ile parola ya ne yazıyon ayaz? Bizde girmedi de

&quot; Varsın olmasın hayatta her istediğimiz .<br />Biz olana &quot;Elhamdülillah&quot; olmayana da &quot;Eyvallah&quot; demesini biliriz.&quot;

• TNB üye anayfaya girişteki üye adınız ile tnb sitesine giriş şifreniz olacak program ilk açılırken biraz ( hatta çok ) bekliyor sonra giriş yapıyor...

<p>Başkaları hakkında kötü şey söyleyenlerin, kendilerine söyleyecekleri iyi bir şeyi yoktur...</p>

• Teşekkür ederim kardeş, dediğin gibi epey bi bekliyo giriş için. :D Fakat o kadar beklememize rağmen yinede girmedi.

&quot; Varsın olmasın hayatta her istediğimiz .<br />Biz olana &quot;Elhamdülillah&quot; olmayana da &quot;Eyvallah&quot; demesini biliriz.&quot;

Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen ¥ £ ñ £ &#345; ().

• Abi giriş yapar muhakkak ta beklemek lazım geliyor işte azıcık sabırlı olalım bilgi işlem bunuda çözer elbet. Erkan abinin dediği gibi program bu şekilde olursa akşam pc leri kapatmayalım :))

• Kurulum tamamlanıyor diyor öyle bekliyor. Nerdeyse yarım saati geçti. :D Hakkaten ya bilgisayarı kapatmıycaz yada sabah namazından sonra işe gelcez. :D Ne kadar bekliycez ortalama 1 saat mi 2 saat mi?