Tasarım Başladı

• Bugun itibariyle konu içerisinde yapılanlar genel görünüm hızlı cevap butonlar gibi 4 saatlik çalışma. Forum sıfır dosya ile dump edip sıfırdan başlamak istedim. Herşeyin temizi iyidir. Sizlerden ricam Tasarım bitene kadar bu konuya farklı fikir ve istekelr sunmanız yapabildiğimi yapmak sizlere daha güzel bir hizmet sunmak isterim.

Çok büyük ihtimalle gelecek hafta bitmiş bir şekilde olacak sitemiz selametle

Sabahın ilk saatlerinde siz değerler abilerim abllarım uyanmak üzereyken ben kaçar hadi görüşürük :)

• SMF 2.0 Scripti kullanılmış ama bence eskisi daha iyiydi sanki ayın üyeleri bölümü olsun oyunlar eklentisi coktu gene eskisi gibi olması bence daha iyi ve kullanışlı olacak gibi

• Çok büyük ihtimalle gelecek hafta bitmiş bir şekilde olacak sitemiz selametle

Yani bu hali bitmiş değil. Henüz daha başlangıç diyelim. Normal süreçte siteyi kapalı tutmak yerine aktif devam etsin istedik. O yüzden tasarıma akşamları yer vereceğim.

• [size=3]- "Yeni gönderilen iletileri göster." kısmına girmeden sağında veya solunda 3-5 tane yeni ileti var uyarısı verse ve bu özellik kendini 3-5 dakika da bir yenilese kanımca daha güzel olur. Aynı şekilde "İletilerime yazılan yeni yanıtları göster." kısmı içinde geçerli. [/size]
    [size=3] - Sayfa görüntüsü olarak bir kaç seçenek eklenebilir.

Hız olarak çok güzel, elinize emeğinize sağlık. [/size]

&quot; Varsın olmasın hayatta her istediğimiz .<br />Biz olana &quot;Elhamdülillah&quot; olmayana da &quot;Eyvallah&quot; demesini biliriz.&quot;

Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen ¥ £ ñ £ &#345; ().

• Bu akşamlıkda bu kadar

Yukarı çık
    Forum on of butonları
    Bölüm renklendirmesi
    Konu sayfa numaraları
    Gibi alanlarda çalışma yapıldı sizlerinde uyarılarını dikkate almaya çalışıyorum. Bugun bu şekilde bırakıyorum yarın akşam devam edeceğim. Eleştiri ve övgülerinizi beklerim
    :) alam...

Selametle inşallah

• Emeğinize sağlık, köşedeki bayrak ve düşen küçük yıldızlar insana huzur veriyor, sağolun.........

Sabır, suskunluk değil, işitilmeyen bir feryattır!....<br />Her kişinin değil, er kişinin harcıdır.

• [size=1.35em]- "Yeni gönderilen iletileri göster." kısmına girmeden sağında veya solunda 3-5 tane yeni ileti var uyarısı verse ve bu özellik kendini 3-5 dakika da bir yenilese kanımca daha güzel olur. Aynı şekilde "İletilerime yazılan yeni yanıtları göster." kısmı içinde geçerli. [/size]
    [size=1.35em] - Sayfa görüntüsü olarak bir kaç seçenek eklenebilir.

Hız olarak çok güzel, elinize emeğinize sağlık. [/size]

Evet bende bunu yazacaktım. yener bey benden önce davranmış, sitenin yapılaştırılması için emeği geçen hüzün ve diğer arkadaşımada şimdiden teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum.

• yıldızlar şahane olmuş göz yormuyor,Beyaz renk gözümüzü yoruyor gün boyunca pc karşısında olduğumuzdan dolayı sanırım...altda yukarı çık butonu güzel olmuş... sitemizle ilgili yenilikleri vakit buldukca takip etmeye çalışıyorum... hüzün bey ellerinize sağlık...

• yıldızlar şahane olmuş göz yormuyor,Beyaz renk gözümüzü yoruyor gün boyunca pc karşısında olduğumuzdan dolayı sanırım...altda yukarı çık butonu güzel olmuş... sitemizle ilgili yenilikleri vakit buldukca takip etmeye çalışıyorum... hüzün bey ellerinize sağlık...

şımardım ;D