Kitaplık Oluşturma' da Hata !!!

• Değerli Meslektaşlarım, Yazım.net ' te kitaplık oluştururken sürekli olarak hata mesajı gelmekte ve kitaplık oluşturulamamaktadır, bu konuda güncelleme yapılmasımı gerekir yada hangi programlar gerekli yardımlarınız için şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar, selam ve dua ile...

<p>İNSANDA YOKSA EDEP... NEYLESİN MEDRESE NEYLESİN MEKTEP... OKUSA ALİM OLSA MERKEP... BAK YİNE MERKEP YİNE MERKEP...</p>

Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen Metin ÇELİK ().

• Metin kardeşim bu hata işletim sisteminden kaynaklanabileceği gibi ana veya alt konu başlıkları veya numaraları aynı olan iki işlemin tasarımlarınızın içerisinde bulunmasındanda kaynaklanabilirdiye düşünüyorum.

• Data nın yedeğini alıp yazım neti tamamen kaldırıp tekrar kurmayı deneyin derim.

&quot; Varsın olmasın hayatta her istediğimiz .<br />Biz olana &quot;Elhamdülillah&quot; olmayana da &quot;Eyvallah&quot; demesini biliriz.&quot;

• Metin kardeşim bu hata işletim sisteminden kaynaklanabileceği gibi ana veya alt konu başlıkları veya numaraları aynı olan iki işlemin tasarımlarınızın içerisinde bulunmasındanda kaynaklanabilirdiye düşünüyorum.

Erkan bey'in söylediği gibi ayı isimde iki başlık varsa kitaplık oluşturamazsınız.

&quot;Insanlara en adil sekilde dagitilan nimet akildir. Çünkü kimse aklindan sikayetçi degildir.&quot;