KUR'A ÇEKİLİŞİ HK.

• arkadaşlar bir marketin araba çekilişini yapacağım, talihlilerde market müşterilerine ait kuponlar var sanırım, bu çekilişte izlemem gereken yol nedir görüşlerini paylaşırsanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.

• 14/02/2013 günü saat 10.da Bir araba, 5 çifte de Tatil imkanı veren bir çekiliş yapacağım düzenleyeceğim tutanaktan bir örnek değerli arkadaşım isterse gönderebilirm.
    Eskisi gibi artık alış veriş yapanlara bilet değil,kupon veriliyor bilgisayar masası kurulup,orada milli piyango genel müdürlüğü yazılı talimatları doğrultusunda
    tüm işlemler Cd ye kaydediliyor, noter bu CD üzerinde gerekli incelemeyi yapıp ona göre çekiliş işlemlerine başlıyor.Selam ve sevgilerimle.

• KUPONLARIN ŞEFFAF KUTULARA KOYDUKLAKLARINDA TESBİT YAPILMIŞMIYDI.
    EĞER TESBİT YAPILMIŞ İSE İLK ÖNCE AYRI BİR TUTANAK İLE ŞEFFAF KUTULARI AÇIP İÇİNDEKİ KUPONLARA SIRA NUMARASI VERECEKSİNİZ. KULLANILMAYAN KUPONLAR VARSA EĞER ONLARIDI TUTANAK İÇİNDE YAZMANIZ GEREKİR.
    DAHA SONRA SAYI BELLİ OLDUĞUNDA ANCAK ÇEKİLİŞ YAPABİLİRSİNİZ.
    ALLAH YARDIMCISINIZ OLSUN BERBAT BİR İŞ (SIRA NUMARASI VERİRKEN YANLIŞLIK YAPTIYSANIZ YANDINIZ.)

• cabir bey, tabiki isterim sizin tutanağınızdan bir örnek sanırım aynı çekiliş için bizim işlemde , acaba markette her alış veriş yapanamı verildi, yoksa belli miktarda alış veriş yapanlaramı verildi, kişi sayısı çokmu oluyor acaba bu işlemde, müraacat eden şirketin yetkisili yeterli değilmi

• cabir bey, tabiki isterim sizin tutanağınızdan bir örnek sanırım aynı çekiliş için bizim işlemde , acaba markette her alış veriş yapanamı verildi, yoksa belli miktarda alış veriş yapanlaramı verildi, kişi sayısı çokmu oluyor acaba bu işlemde, müraacat eden şirketin yetkisili yeterli değilmi

Fatma hanım saat 10'da çekilişi yapacağım siz faks numarnızı bana bildirin gereken yapılacaktır.Selam ve sevgilerimle. :) Ben şimdilik daireden ayrılıyorum,kendime kolaylıklar diliyorum.

• Market çekilişi için elinde örnek olan varsa yollayabilirmi ..Çekilişte hak sahiplerinin isimlerinin tutanakta yer alması gerekiyor fakat kazanamayanlarında isimleri tutanağa yazılırmı ? (25000 kişi varda ;D )