BAŞIMIZ SAĞOLSUN

• Diyarbakır 6. Noterliği personeli Özlem AKDAĞ Noterliğe gelen bir müşterinin amansızca ateş açması üzerine çocuğu yanındayken başından vurularak olay yerinde hayatını kaybetmiştir.

Meslektaşımızı vuran kişi (57) , olay akabinde dışarıya çıkarak kendi kafasınada ateş etmek sureti ile intihar etmiş, ve olay yerinde hayatını kaybetmiştir.

Merhum meslektaşımıza Allah'tan rahmet diliyor, camiamıza baş sağlığı diliyoruz.

Noter personelleri kadar ezilen, güvencesi bulunmayan, risk olarak tavan yapan, bir meslek daha olmadığının bir karinesi olarak, bu duruma sebebiyet veren her kim olursa olsun şiddetle kınadığımızı belirtmek isterim.

Artık susmayın.! Noter'lerimizde artık görüp yardımcı olmalıdırlar.

Bu konunun üstü kapanmasın, bitirmeyin !. Her yerde yazın . Güncel tutun. Zira sonuçları kabul edilir gibi değil.

Saygılarımla

• Meslektaşımıza Allah rahmet eylesin. Bu dk dan itibaren onun için bir fatiha okuyabiliriz belki ama Muharrem beyin dediklerinide yabana atmamak gerekir ve sonuna kadar destekliyorum...

<p>Başkaları hakkında kötü şey söyleyenlerin, kendilerine söyleyecekleri iyi bir şeyi yoktur...</p>

• Mesleğimizdeki ağır çalışma ve sorumlulukların üstüne birde canımızı verme olayı eklendi. Allah hakkımızda hayırlısı versin.

Meslektaşımıza allahtan rahmet ailesine ve camiamıza başsağlığı diliyorum.

• Mesleğimizdeki ağır çalışma ve sorumlulukların üstüne birde canımızı verme olayı eklendi. Allah hakkımızda hayırlısı versin.

Meslektaşımıza allahtan rahmet ailesine ve camiamıza başsağlığı diliyorum.

Değerli arkadaşlarıma katılmakla birlikte rabbim sabırlar versin diyorumevet bu konu böyle kapanmaz umarım noterlerimiz ile paylaşalım bunu kendini bilmezlerin kurşunlarına hedef olmayalım inş.

• SAYĞIDEĞER MESLEKTAŞIMIZA ALLAHTAN RAHMET YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUM BİZİM MESLEĞİMİZ GERÇEKTEN ÇOK ZOR VE RİSKLİ BİR MESLEK GEÇEN GÜN BENİM BAŞIMA BİR OLAY GELDİ BELKİDE BEN O AN ALLAHIMIN VERDİĞİ SABIRLA UCUZ ATLATTIM KENDİNİ BİLMEZ ADAMIN BİRİNE (ÇOK AFEDERSİNİZ) İŞLEMİN OLMAYACAĞINI ANLATMAK İSTERKEN ADAM AĞZA ALINMAZ KÜFÜRLER SAYMAYA BAŞLADI SUSMADI BİR TÜRLU BEN SADECE AYNISINI SİZE İADE EDİYORUM DEDİM ADAM KÜFÜRLERDE DEVAM ETTİ SONRADAN TLF BANA FIRLATTI ALLAHTAN UCUZ ATLATTIM POLİSLER GELENE KADAR ADAMLAR KAÇTI TABİKİ. ALLAHIM HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN AMİN

• Değerli meslektaşımıza allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Olayı duydum bende tüm meslektaşlarım gibi şok oldum. İşin diğer bir üzücü tarafı da tnb sitesinde bu konu hakkında ne bir yazı ne bir kınama var . Başta bu olay olmak üzere TNB yide şiddetle kınıyorum.

• :) :) Ali bey TNB dediğin Noterlerden ibaret bir kurum Noterler bizleri üçüncü sınıf insan medeni köle olarak kullanırlar sadece, başkada onlar için hiçbir kıymeti harbiyemiz yoktur.
    Noterlerin bir an evvel dairelerinde birer güvenlik görevlisi bulundurmaları lazım zira o hale geldik her an her şey olabilir....
    Bu sadece personel için değil,Noterler için de geçerli.
    :) Geçen gün ilimizdeki bir noterde sandalyeler havada uçuşmuş...

• Cabir abi farkındayım bunu çok önceden fark etmiş birisiyim çok vahim bir durum bu sessiz kalmaları beni deli ediyor ,bizi görmemezlikten gelmeleri hep birlikte tnb ye bir kınama mesajı çekmek gerekiyor aslında yada sizin bildiğiniz daha iyi bir şey varsa onu yapalım sessiz kalmayalım..

• [size=14px][color=rgb(51, 51, 51)]Diyarbakır'da çalıştığı sağlık merkezinde görevli hemşireyi silahla yaraladıktan sonra gittiği noterde çalışan bir kadını öldüren temizlik görevlisi intihar girişiminde bulundu. [/color][/size]
    [size=14px][color=rgb(51, 51, 51)]Bağlar ilçesi 10'nolu Aile Sağlık Merkezinde temizlik görevlisi olarak görev yapan Şehmus Yıldız (57), henüz belirlenemeyen nedenle önce sağlık merkezi önünde tabancayla hemşire Özlem Görükmez'i (27) ardından gittiği noterde masa başında çalışan Özlem [/color][color=rgb(0, 66, 141)]Akdağ[/color][color=rgb(51, 51, 51)]'ı vurdu. Şeyhmus Yıldız, noter çıkışında tabancayla başına eteş etti.[/color][/size]
    [size=14px][color=rgb(51, 51, 51)]Dicle Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan yaralılardan Özlem[/color][color=rgb(0, 66, 141)]Akdağ[/color][color=rgb(51, 51, 51)], müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Ağır yaralı hemşire Özlem Görükmez'in ise hayati tehlikesi sürüyor.[/color][/size]
    [size=14px][color=rgb(51, 51, 51)]Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Yıldız, burada yapılan ilk müdahalenin ardından Dicle Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. - [/color][color=rgb(0, 66, 141)]Diyarbakır[/color][color=rgb(51, 51, 51)] [/color][/size]

[size=14px][color=rgb(51, 51, 51)] Değerli meslektaşımıza Allah'tan rahmet kederli ailesi dost ve akrabalarına baş sağlığı dilerim...[/color][/size]

İnanıyorsan savunduklarına arkasında duracaksın; gerek yok cellada çıkarıldığında darağacına; tabureye sen vuracaksın....

• Meslektaşımıza Allah'tan gani gani rahmet diliyorum.
    Artık zamanı geldi, geçiyor bile sessizliğimizin. Bu gün bu şehidimize, yarın, diğer gün sana, bana, hepimize. Allah'tan başka hiç sahibi olmayan tek camia galiba biz noter çalışanlarıyız. Ne yapılacaksa yapılsın ya. Bu olaydan o kadar etkilendim ki anlatamam. Sendika ise sendika, Bakan, Başbakan, Cumhurbaşkanı kime derdimizi anlatacaksak TNB hariç bir olalım anlatalım. Sahibimizi bulalım diyorum.
    Tekrar meslektaşımıza Allah'tan rahmet diliyor, geride kalanları sabırlar diliyorum.

• Değerli meslektaşımıza Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve tüm sevenlerine sabırlar diliyorum
    Allah tüm meslektaşlarımızı kazadan ve beladan korusun

Bildiğini bilenin arkasından gidiniz, bildiğini bilmeyeni uyarınız, bilmediğini bilene öğretiniz, bilmediğini bilmeyenden kaçınız.

• Allah rahmet eylesin. Yakınlarına ve tüm noterlik çalışanı arkadaşlarımıza baş sağlığı ve sabırlar diliyorum.

Nisbeten kamu görevi gören rızkının peşinde üç kuruş için ömrünü harcayan, çok değerli cefakar arkadaşlarımızın can güvenliği derhal alınmalı, en basit yerlere güvenlik veren kamu buralarada noterlik binalarınada güvenlik koymalı.

Allah muhafaza bu saldırı personelimize değil de değerli noterlerimizden birina olmuş olsaydı, maazallah, noterler birliği gök kubbeyi yerine indirirdi.

İnsan hayatı bu kadar ucuz olmamalı.

Allah geride kalan noterlik camiasına kazasız belasız hayırlı ömürler versin. Çok üzgünüm.