Posts by brkgngr24

  ÜSKÜDAR 31. NOTERLİĞİNE EN AZ BİR YIL DENEYİMİ OLAN PERSONEL ALINACAKTIR. İLGİLENENLER BAŞKATİP BURAK GÜNGÖR İLE İLETİŞİME GEÇEBİLİR. TEL: 0553 310 93 24

  10 yıllık katibim. Bilgime ve tecrübeme güveniyorum. Anadolu yakasında başkatip ihtiyacı olan noterlikler benimle irtibata geçebilir. 0553 310 93 24

  MERHABA;
  EŞİM İÇİN ANADOLU YAKASINDA İŞ ARIYORUZ. DAHA ÖNCE 6 YIL MUHASEBECİLİK YAPTI FAKAT MUHASEBEYİ MESLEK OLARAK DEVAM ETTİRMEK İSTEMEDİ. ÇALIŞTIĞIM NOTERE 6 AY İŞLEM ÖĞRENMEK İÇİN GELDİ, NOTERLİĞİMİZDE ÇALIŞAN BİR ARKADAŞIMIZ DOĞUM İZNİNE AYRILINCA NOTERİMİZDE EŞİMİN SÖZLEŞMESİNİ YAPIP O ARKADAŞIMIZIN YERİNE ALDI. DOĞUM İZNİNE AYRILAN ARKADAŞIMIZ EYLÜL EYINDA GERİ DÖNÜYOR BU NEDENLE EŞİME BAŞKA BİR NOTERLİKTE İŞ ARIYORUZ. TÜM ONAYLAMA VE DÜZENLEME İŞLEMLERİ YAPABİLİYOR (İMZA SİRKÜLERİ, HİSSE DEVRİ VS. DAHİL) BİR YILDIR BİZİMLE ÇALIŞIYOR FAKAT 3-4 YILLIK PERSONEL GİBİ İŞLEMLERE HAKİM. ÇEKMEKÖYDE İKAMET ETMEKTEYİZ ANADOLU YAKASINDA ELEMANA İHTİYACI OLAN NOTERLİKLERİN BENİMLE İLETİŞİME GEÇMESİNİ RİCA EDERİM. Burak (0553 310 93 24)
  HERKESE İYİ MESAİLER.

  Merhaba;
  Eşimin 6 yıllık genel muhasebe deneyimi var. Muhasebeyi ileriki yıllarda meslek olarak yapmak istemeyip Noter katibi olarak çalışmak istiyor. Benim çalıştığım Notere 6 aydır işlem öğrenmek için geliyor. Muhasebe vekaleti, Avukat vekaleti, Araç satışı, Yabancı taahhüdü vs. Onaylama işlemleri rahatlıkla yapıyor. Eşim 28 yaşında ve İstanbul Çekmeköyde ikamet etmekteyiz. Anadolu yakasında eleman ihtiyacı olan Noterliklerin benimle iletişime geçmesini rica ederim. Tel. No: 0553 310 93 24
  HERKESE İYİ MESAİLER.

  Mehaba;
  Adalet M.Y.O. Mezunu bir yakınım iş aramakta. 1 yıllık deneyimi var onaylama ve düzenleme işlemlere hakim. İhtiyacı olan kendisi ile iletişime geçebilir.
  Not: Anadolu yakasında (Çekmeköy) ikamet etmekte, Avrupa yakasından Maslak, Levent, Şişli, Beşiktaş civarındaki Noterliklerde olabilir.  İLETİŞİM: 0542 566 63 24- 0553 310 93 24 (GAMZE GÜNTÜRK)  HERKESE İYİ ÇALIŞMALAR.

  22 YAŞINDA (BAYAN) BİR YAKINIM ÇALIŞTIĞIM NOTERLİKTE 3 AYDIR İŞLEM ÖĞRENMEKTE. ADALET M.Y.O. MEZUNU OLUP, AVUKAT VEKALETİ, MUHASEBE VEKALETİ, ARAÇ SATIŞI VS. ONAYLAMA İŞLEMLERE VAKIF. iKAMETGAHI ÇEKMEKÖYDE OLUP, ANADOLU YAKASINDAKİ NOTERLİKLERDE PERSONEL İHTİYACI OLAN İLETİŞİME GEÇEBİLİR.  GAMZE GÜNTÜRK: 543 838 25 43  HERKESE İYİ ÇALIŞMALAR.

  4 YILDIR BEŞİKTAŞ 17. NOTERLİĞİNDE ÇALIŞMAKTAYIM, İHTAR YOĞUNLUĞU SEBEBİ İLE İŞLEMLERİ ÇOK DETAYLI ÖĞRENME İMKANIM OLMUYOR, BU MESLEKTE KENDİMİ DAHA İYİ GELİŞTİRMEK İSTİYORUM.
  ARAÇ SATIŞI, AVUKAT VEKALETİ, MUHASEBE VEKALETİ VS. İŞLEMLERİ BİLİYORUM. İKAMET ADRESİM ÇEKMEKÖY OLDUĞU İÇİN ANADOLU YAKASINDA VEYA MECİDİYAKÖY CİVARINDA PERSONEL İHTİYACI OLAN NOTERLERLERİN BENİMLE İRTİBATA GEÇMESİNİ RİCA EDERİM.

  BURAK GÜNGÖR: 0553 310 93 24