klavye kullanımı

• :))) tabi tabi sen daha güzelin söylemişsin yok valla iki aya kalmaz ben evlendiğim gün boşanmaya karar vermiştim :))) hiç bana göre değil demiştim evlilik ama beş yıl bitti :)) hülyaaaa çookk iyi düşün nişan atmak bişi değil çok iyi araştır evlenmedenanlamıyosun gerçi ne olduklarını ama sen yinede bi şansını dene :))

hülya değil zeynep sultan hanım

• hülya değil zeynep sultan hanım

:))))

:))) tabi tabi sen daha güzelin söylemişsin yok valla iki aya kalmaz ben evlendiğim gün boşanmaya karar vermiştim :))) hiç bana göre değil demiştim evlilik ama beş yıl bitti :)) hülyaaaa çookk iyi düşün nişan atmak bişi değil çok iyi araştır evlenmedenanlamıyosun gerçi ne olduklarını ama sen yinede bi şansını dene :))

Doğru evlndikten sonra anlaşılıyor durum. Mesela benim arkadaşım vardı çocuk kalıplı akpak yüzlü bir gençti. Birgün tutturdu evlnicemde evlenicem. Dedik oğlum boşver sonra evlenirsin ne acelen var filan.... yok para etmedi laflarımız. Bu tuttu 21 inde evlendi ve şehir değiştirdi. Birkaçyıl sonra bunu babasının evine geldiğinde gördük, inan oğul sanki yıkanmış elbise gibi çekmiş saçlarının kenarlarını beyazlar doldurmuş...... Vesselam Sultan hn. haklı :)) :)) :)) :))

• Abartmayın arkadaşlar. Herkes sizin gibi düşünürse kimse evlenmez ki. Önemli olan hayat arkadaşını bulabilmek. Birde fedakarlık yapabilmek. Evlilik fedakarlık ister. Mutlu bir yuva kadar güzel birşey var mı.Önyargıları bırakın lütfen.

• :)))) Doğru evlndikten sonra anlaşılıyor durum. Mesela benim arkadaşım vardı çocuk kalıplı akpak yüzlü bir gençti. Birgün tutturdu evlnicemde evlenicem. Dedik oğlum boşver sonra evlenirsin ne acelen var filan.... yok para etmedi laflarımız. Bu tuttu 21 inde evlendi ve şehir değiştirdi. Birkaçyıl sonra bunu babasının evine geldiğinde gördük, inan oğul sanki yıkanmış elbise gibi çekmiş saçlarının kenarlarını beyazlar doldurmuş...... Vesselam Sultan hn. haklı :)) :)) :)) :))

hahahahhaha konuyu yine aynı yere getiriyorsunuz dimi kadınmı yaşlandırmış onu gerçi biraz haklılık payınız var fena kadınlarda yok değil hani ama yinede erkekler daha fazla fenalık konusunda :))

• Abartmayın arkadaşlar. Herkes sizin gibi düşünürse kimse evlenmez ki. Önemli olan hayat arkadaşını bulabilmek. Birde fedakarlık yapabilmek. Evlilik fedakarlık ister. Mutlu bir yuva kadar güzel birşey var mı.Önyargıları bırakın lütfen.

yok yok önyargılıdeğil yaşanmışları söylüyoruz tabiki mutlu evliliklerde vardır ama milyonda birrr :((

• Zeynep hanım bakmayın siz onlara. Zorlukları olmasına rağmen evlilik çok güzel. Ama iki tarafında mutlu olmayı istemesi lazım.Hayatta zor olmayan ne varki. Bunu başarmak bizim elimizde.

• Zeynep hanım bakmayın siz onlara. Zorlukları olmasına rağmen evlilik çok güzel. Ama iki tarafında mutlu olmayı istemesi lazım.Hayatta zor olmayan ne varki. Bunu başarmak bizim elimizde.

sevindim şimdi ;) her şeyin hayırlısı

• Değerli arkadaşlar;Evlilikler her iki tarafın da hür iradesi ile gerçekleşmektedir.Evlendikten sonra taraflardan biri evlilik müessesesi şartlarına uymayabilir,bunu tüm evlilikler ile ilişkilendirmek doğru değildir.Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır! özdeğişinden hareket edersek bana göre kadının önemi daha net bir şekilde ortaya çıkmaktadır.O nedenle istisnaları genelleştirmenin fazlaca bir anlamı yoktur kadınlar her zaman erkeklerin baştacıdır diye düşünüyorum.Selamlar sevgiler.

• Değerli arkadaşlar;Evlilikler her iki tarafın da hür iradesi ile gerçekleşmektedir.Evlendikten sonra taraflardan biri evlilik müessesesi şartlarına uymayabilir,bunu tüm evlilikler ile ilişkilendirmek doğru değildir.Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır! özdeğişinden hareket edersek bana göre kadının önemi daha net bir şekilde ortaya çıkmaktadır.O nedenle istisnaları genelleştirmenin fazlaca bir anlamı yoktur kadınlar her zaman erkeklerin baştacıdır diye düşünüyorum.Selamlar sevgiler.

Ne güzel yazmışsınız cabir abi

Cabir abi sende mi? ....... :)) :)) :))

Şaka bir tarafa aynen imzamı atarım bu sözlerin altına.

ÖNEMLİ OLAN RUH GÜZELLİĞİ DEĞİL, RUS GÜZELLİĞİDİR!....

Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen Murad ().

çok teşekkürlerr ;)

abi sana bütün kalbimle katılıyorum.NOKTA

ama bıraksaydın zeyneple biraz daha uğraşsaydık abi :) :) :)

• abi sana bütün kalbimle katılıyorum.NOKTA

ama bıraksaydın zeyneple biraz daha uğraşsaydık abi :) :) :)

Dadaş Cabir abi hakem gibi maçı bitirdi. Boşver biz kadınlarımızla berabere kalalım. Zaten bir ömür boyu bu müstesna sıfatı olan(anne) varlklarla beraber değilmiyiz? :))

ÖNEMLİ OLAN RUH GÜZELLİĞİ DEĞİL, RUS GÜZELLİĞİDİR!....

Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen Murad ().

• Dadaş Cabir abi hakem gib maçı bitirdi. Boşver biz kadınlarımızla berabere kalalım. Zaten bir ömür boyu bu müstesna sıfatı olan(anne) varlklarla beraber değilmiyiz? :))

:) :) :)

• cebir abiye tşk ediyom beni kurtardı allah razı olsun.... yoksa ben sizle başa çıkamiyomm

neyse bunların hepsi biryana biz senevlendikten sonra görüşürüz senle artık :)) sakın bizesiz haklıymışsınız deme :)) biz arkadaş olarak üzerimize düşüne yaptık ve seni uyardık :))