TERÖRÜ LANETLİYORUZ.!!!

• 13 ŞEHİDİMİZ VAR
    Güvenilir sitelerden alınan bilgilere göre ; Diyarbakır’da arama yapan güvenlik güçlerine yapılan saldırıda 13 askerimiz şehit olmuştur.

Bütün Türk Milleti'nin Başı Sağolsun.

BÜTÜN GÜCÜMLE KINIYORUM!!!

• şehitlerimizin yakınlarına baş sağlığı diliyorum
    unutulmamalıki bu ülke için canını verecek binlerce mehmet vardır
    va bu hain saldırıyı nefretle kınıyorum

• Terör, terörist ve terör üzerinden nemalanan her kim varsa hepsini tüm yüreğimle kınıyorum.

Türk Milleti'nin başı sağolsun. Allah ailelerine sabır versin..

"Ağzıyla kuş tutsa da sevemediğim insanlar var benim! Bir de canımı okusa bile sevmekten vazgeçemediklerim.."

• Başımız sağolsun bu ülkenin bölünmesi için çalışan her kim olursa olsun amacına erişemeyecektir.buna kimsenin gücü yetmeyecektir bizler bir ölürüz bin doğarız.Burası TÜRKİYE CUMHURİYETİ'dir beğenmeyen istediği yere gidebilir.Allahım başta aileleri olmak üzere tüm ülkemize sabır ihsan eylesin

• 13 ŞEHİDİMİZ VAR
    Güvenilir sitelerden alınan bilgilere göre ; Diyarbakır’da arama yapan güvenlik güçlerine yapılan saldırıda 13 askerimiz şehit olmuştur.

şehitlerimizin yakınlarına baş sağlığı diliyorum
    unutulmamalıki bu ülke için canını verecek binlerce mehmet vardır
    va bu hain saldırıyı nefretle kınıyorum

Başımız sağolsun bu ülkenin bölünmesi için çalışan her kim olursa olsun amacına erişemeyecektir.buna kimsenin gücü yetmeyecektir bizler bir ölürüz bin doğarız.Burası TÜRKİYE CUMHURİYETİ'dir beğenmeyen istediği yere gidebilir.Allahım başta aileleri olmak üzere tüm ülkemize sabır ihsan eylesin

bu hain saldırıyı nefretle kınıyorum,şehitlerimize Allah'tan rahmet,başta ailesi olmak üzere, tüm TÜRK Milletine sabırlar diliyorum,başımız sağolsun

Diyarbakır'da şehit olan 13 askerimize ALLAH'tan rahmet, Vatanımıza başsağlığı diliyorum..

Rabbim hainleri el-kahhar ismi şerifi ile kahru perişan eylesin, şehitlerimizin şefaetlerine nail eylesin, Ailelerine ve yakınlarına sabır ihsan eylesin , Ülkemizin ve milletimizin başı sağolsun, selam ve dua ile...

<p>İNSANDA YOKSA EDEP... NEYLESİN MEDRESE NEYLESİN MEKTEP... OKUSA ALİM OLSA MERKEP... BAK YİNE MERKEP YİNE MERKEP...</p>

• terörü ve törörist yandaşlarını kınıyorum vatanımızn ,milletimizin başı sağ olsun şehitlerimize yüce Rabbimden rahmet yakınlarını sabır ve baş sağlığı diliyorm en az onlar kadar bizimde içimiz yandı.

• Şehitlerimize Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyor, Allah sabır ihsan eylesin. Milletimin başı sağolsun...

&quot; Varsın olmasın hayatta her istediğimiz .<br />Biz olana &quot;Elhamdülillah&quot; olmayana da &quot;Eyvallah&quot; demesini biliriz.&quot;

• Öncelikle kandiliniz ve Cumanız mübarek olsun diyorum, ve bu kandil gününde şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum,yapanların ve yaptıranların Allah belasını versin diyorum, öfkemi hiçbir kelimeyle anlatamıyorum şu anda, değerli adminimin dediği gibi tüm gücümle kınıyorum,kınama kınama nereye kadar ya ALLAH aşkına, biz kınıyoruz, devlet büyükleri açıklama yapıyor, geniş çaplı operasyonlar düzenleniyormuş,mış muş işte,hepsi lafta, hepsi hikaye geliyor artık bana sinirimden ağlıyorum ve ne diyeceğimi bilemiyorum,

Sabır, suskunluk değil, işitilmeyen bir feryattır!....<br />Her kişinin değil, er kişinin harcıdır.

• Mehmetciğime yapılan bu hain saldırıyı nefretle kınıyorum,
    ŞEHİTLERİMİZE Allah'dan rahmet, Başta ailelerine olmak üzere, Tüm TÜRK MİLLETİNE sabırlar diliyorum, başımız sağolsun.

• 13 ŞEHİDİMİZ VAR

KESİNLİKLE KATILIYORUM VE BENDE BÜTÜN GÜCÜMLE KINIYORUM.:(