KURA ÇEKİLİŞ PROĞRAMI 1.5

• Değerli meslektaşlarım TNB sitesinde proğram yükleme bölümünde Sıfır Proğram Yükleme Setinde ÇEKİLİŞ bölümünü indirerek elektronik ortamında kura çelişi çok nadir yapıldığından dolayı siz meslektaşımda bilgisi veya eksiğim olursa eksiklerimiz tamamlamak açasından ufak notlar olarak açıklamak istedim.

Proğramı indirdikten sonra Ön Kayıt Bölümüne girerek ilgili firma ve şirketin bilgilerini giriyoruz sonrasında Katılımcılar bölümünde kaç isim varsa tek tek yazıyoruz topla kopyala yapıştır olayını bir türlü çözemedim ama tek tek yazmak zorundayız sonrasında İkramiyeler bölümünde çekeceğimiz daire veya asıl boş olaylarını yazıyoruz ama burda dikkat edilecek bölüm İkramiyeler bölümünü yazacaksınız sonrasında kayıt yaptıktan sonra Çekiliş bölümüne geldikten sonra karıştırdıkdan sonra tek tek kura çelişi yap bölümülerini yaptıktan sonra çıktısını alıp kura çekilişi yapıyoruz . Bu zamana kadar 40-50 kez çekiliş yaptım hiç bir sorun olmadı ve Noterlik mesleğimiz açısında bakışları daha güzel bir açı oluştu ama sadece

ilk çekilişimde ya acemilikten yada başka bir sorundan dolayı çekiliş yapıyorum DATA .b.mala yazıyor bir ilgili şirkete bakıyorum birde içimden bütün duaları okuyorum sonrasında kibar bir dille hata verdide tekrar çekebilirmiyiz :) sonrasında 40-50 kez çektik hiç bir sorun olmadı Ama dışarda çekerseniz kesinlikle Jeneratör le çalışın . Katılımcılar bölümü tek tek isimleri yazma olayı olmasa çok güzel olcak. Kazasız Belasız iyi çalışmalar

• Valla kemalcim bende denedim hiçbir işe yaramıyor bu proğram. Word de yazsam daha kolay geliyor bana. :D :D :D

Ali abi sen benim dediğime bi bak :)

<p>Başkaları hakkında kötü şey söyleyenlerin, kendilerine söyleyecekleri iyi bir şeyi yoktur...</p>

• Kemalcim o senin dediğin avrupa bi aralar önümüzde tiz çöküyordu. Gel şunu word yapalım. :D :D

Abi Word de Avrupa işi ona bakarsan.. :)

<p>Başkaları hakkında kötü şey söyleyenlerin, kendilerine söyleyecekleri iyi bir şeyi yoktur...</p>

• Akınsoft Çekiliş Programı beleş:) zannediyorum yine katibiadil sitemizden bulmuştum ekliyorum.Bizim TNB nin programından daha güzel ve kullanımı geldi bana tıkla ve çalıştır o kadar...