SÜPER VEZNE

• Değerli Meslektaşlarım ileride bankalar gibi noterlerde ana vezneden bütün personel bağlanarak ortak vezne kullanımı ile para tahsilatı yapabilecek gibi gözüküyor, kurulum ile ilgili kılavuzu Ek' te paylaşmak istedim yanlız boyutundan dolayı ne yaptı isem paylaşım vermedi, adres olarak veriyorum aşağadıki adres bağlantısından ulaşabilirsiniz. selam ve dua ile...

Süper vezne; tüm vezneye ilişkin bilgilerinizin; tek bir bilgisayarda tutulması ve tüm kullanıcıların aynı bilgilere erişebilmesi için yapılan bir entegrasyondur.
    Süper Vezne için öncelikle bilgisayarınızın ağ bağlantısının olması gerekmektedir. Bu ağ bağlantısının yapılandırmasının ise aşağıdaki şekilde yapılması gerekmektedir.

http://www.tnb.org.tr/hizmetler/yazilar/super_vezne.pdf

<p>İNSANDA YOKSA EDEP... NEYLESİN MEDRESE NEYLESİN MEKTEP... OKUSA ALİM OLSA MERKEP... BAK YİNE MERKEP YİNE MERKEP...</p>

Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen metin ().

• Hadi bakalım hayırlısı. İşlerin yoğun olduğu yerlerde çok faydalı olacaktır.
    İş sahibi gelir, isteğini anlatır, İşlem yazılır, makbuzu kesilir, hadi iyi günler..
    Tek sorun, hekesin vezne bilgisi ....
    Hakkımızda hayırlısı olsun..

&quot;Ağzıyla kuş tutsa da sevemediğim insanlar var benim! Bir de canımı okusa bile sevmekten vazgeçemediklerim..&quot;

• 2010 yılında Odanın yapmış olduğu eğitim seminerinde süper vezne hakkında kısa bilgi verilmişti. Hadi hayırlısı bakalım...

&quot; Varsın olmasın hayatta her istediğimiz .<br />Biz olana &quot;Elhamdülillah&quot; olmayana da &quot;Eyvallah&quot; demesini biliriz.&quot;

• Bu linkteki bilgilerde eski zaten yeni değil eskidende vardı bunlar.

:) :) :) uygulama imkanı bu dönemlerde olması muhtemel olduğu için paylaştım, selam ve dua ile...

<p>İNSANDA YOKSA EDEP... NEYLESİN MEDRESE NEYLESİN MEKTEP... OKUSA ALİM OLSA MERKEP... BAK YİNE MERKEP YİNE MERKEP...</p>

• DEĞERLİ MESLEKTAŞLARIM SÜPER VEZNEYİ KULLANAN NOTERLİKLERİMİZ VARMIDIR ??? , KULLANIMINDA HERHANGİ BİR AKSAKLIK VE SIKINTI OLMUŞMUDUR ??? KULLANAN ARKADAŞLARIMIZ BİLGİLERİNİ PAYLAŞIRSA SEVİNİRİM, SELAM VE DUA İLE...

• Yunusum neden teşekkür ettin :D

Kemal Bey geçen İbrahim Dal abimiz bir yazı yazmıstı hatırlarsın belki emek verip hazırladıgımız yazılara bir yorum bir teşekkürü cok görmeyek gibisinden ...........

Bundan dolayı Metin abimiz emek vermiş bir teşekkürü çok görmeyek dedim ama istemezseniz yazmam hatta foruma bile girmem yeterki siz rahat edin .....Rahatsız ettiysem sizleri özür dilerim (Teşekkür yazdıgımdan dolayı)

• En büyük sorun yevmiye numarası karışacaktır inşallah bunada bir çare bulurlar kaşe ve mühürle uğraşılacaksa yine bu iş zor arkadaşlar bunu yapmaları için en az bir beş yılımız var gibi görünüyor hoş benim işime gelir valla benlik sorun yok da vezne bilmeyen vezne bilipte yazılım bilmeyenlerin allah yardımcısı olsun. :)

• Kemal Bey geçen İbrahim Dal abimiz bir yazı yazmıstı hatırlarsın belki emek verip hazırladıgımız yazılara bir yorum bir teşekkürü cok görmeyek gibisinden ...........

Bundan dolayı Metin abimiz emek vermiş bir teşekkürü çok görmeyek dedim ama istemezseniz yazmam hatta foruma bile girmem yeterki siz rahat edin .....Rahatsız ettiysem sizleri özür dilerim (Teşekkür yazdıgımdan dolayı)

Yunus bey hatlar karıştı k.bakma , ben özürdilerim ne rahatsızlığı .hatlar karıştı

• Kemal Bey geçen İbrahim Dal abimiz bir yazı yazmıstı hatırlarsın belki emek verip hazırladıgımız yazılara bir yorum bir teşekkürü cok görmeyek gibisinden ...........

Kardeşim Bende teşekkür ederim, ayrıca formda yazmış olduğun teknik konularında takipçisiyim, yazmış olduğun değerli bilgilerin için bende sana teşekkür ederim, ufak yanlışlıklar olabilir biz bir aileyiz...

Sultan hanım yevmiye kaçma olayı olmaz diye düşünüyorum çünkü ilk önce makbuz kesilip sonra yevmiye numarası çıkan makbuza göre vurulmalıdır, aynı anda makbuz kesildiği durumlarda ekrandaki yevmiye numarasına aldanıp karışıklığa neden olabilir dikkatli olmak gerekir, değişen teknolojik şartlarda artık herkez Noterlik işlemlerinin tamamı hakkında bilgi sahibi olmak zorunda, eskiden bankalarda da tek vezne vardı geçiş süreci biraz sıkıntılıda olsa onlar üstesinden geldiler, bizde de böyle birşey olursa bizde üstesinden geliriz inşallah, selam ve dua ile...