vekaletnamelerde süre

• yani buda demek oluyorki, vekalet herne kadar ölümden sonrada kullanılabilir yetkisi içeriyorda olsa, artık sistem buna izin vermeyecektir... verilen yetkiye, yapılacak olan işlemlere göre kullanılıp kullanılmayacağı belli olur...

• yani buda demek oluyorki, vekalet herne kadar ölümden sonrada kullanılabilir yetkisi içeriyorda olsa, artık sistem buna izin vermeyecektir... verilen yetkiye, yapılacak olan işlemlere göre kullanılıp kullanılmayacağı belli olur...

Bence de. Mesela maaş vekaletnamelerinde de öyle değil mi?

• buradaki banka maaş vekaletlerini her sene yenilettiriyorlar, vekalet tarihinden itibaren 1 sene sonrası için süre bitti deyip tekrar yenilenmesini istiyorlar,

Onlar işibilmiyorlar ;)

Bizim burada da Muhtarlıktan "sağ" kağıdı ve Nüfus Müdürlüğünden Vukuatlı Nüfus Kayıt örneği istiyorlar..

Vekalet isteselerde biraz yevmiye artırsak..
    :)

"Ağzıyla kuş tutsa da sevemediğim insanlar var benim! Bir de canımı okusa bile sevmekten vazgeçemediklerim.."

• Tamam bundan sonra bu vekaletnameler burda olmuyor, Söke'de yapan Tanju bey var deyip gönderelim :) :)

Estağfirullah, Serpil hanım..
    Demem o ki, "vekaletin süresi bitti, yeniletin" diyenleredir.
    Yoksa başkaca ne diyebilirim ki?

"Ağzıyla kuş tutsa da sevemediğim insanlar var benim! Bir de canımı okusa bile sevmekten vazgeçemediklerim.."

• :) :) :) Geçen sene Aralık ayında yapılmış bir vekaletnameyi PTT bank Ocak ayında geri gönderdi süresi geçmiş diye:)) Bu geçen yıl olmuş dediler ya, fıkra gibi:)) Ne dedikse anlatamadık yazık vatandaş tekrar yapmak zorunda kaldı:)) Ya burdaki elektrik idaresine ne dersin? Vatandaş elinde kontratın aslıyla gidiyor, adamlar git noterden aslının aynısını yap getir diyorlar:))

• :) :) :) Geçen sene Aralık ayında yapılmış bir vekaletnameyi PTT bank Ocak ayında geri gönderdi süresi geçmiş diye:)) Bu geçen yıl olmuş dediler ya, fıkra gibi:)) Ne dedikse anlatamadık yazık vatandaş tekrar yapmak zorunda kaldı:)) Ya burdaki elektrik idaresine ne dersin? Vatandaş elinde kontratın aslıyla gidiyor, adamlar git noterden aslının aynısını yap getir diyorlar:))

bende çok karşılaşıyorum, özellikle banka ve ptt maaş vekaletlerinde telefon açıyorum, azil ve ölüm halinde sonlanır diye yok bizde böyle 1 yıl geçince yenilecek diyorlar, :) boş yere masraf millete,