Kaybolan araç için trafik tescilin isteği taahhütname.

• [color=rgb(0, 6, 10)][size=13px]
    Arkadaşım, ben iki işlem düzenledim bu şekilde.
    Ancak ilgililer trafik tescil şube veya bürosundan kendileri bir örnek getirdiler. Onun üzerinde tanzim ederek yaptık işlemi.

Gelen örnek tablo halinde olmasına rağmen içerdiği metin olarak aynen şöyle ;[/size][/color]
    [color=rgb(0, 6, 10)][size=13px]

MEVCUT OLMAYAN TAŞITLAR İÇİN [/size][/color]
    [color=rgb(0, 6, 10)][size=13px]TRAFİK TESCİL ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE / BÜRO AMİRLİĞİNE………………………..[/size][/color]

[color=rgb(0, 6, 10)][size=13px]Adıma kayıtlı bulunan aşağıda özellikleri yazılı …………..…….. plaka numaralı aracımın trafik tescil kaydını, 5838 sayılı Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanunun Geçici 2 nci maddesi kapsamında sildirmek istiyorum.Belirtilen aracımın 5838 sayılı Kanunun yürürlüğe girdiği tarih (28/2/2009) itibarıyla mevcut olmadığını beyan ve taahhüt ederim. Gerçeğe aykırı bildirimde bulunduğumun tespiti halinde Türk Ceza Kanunu’nun 206 ncı maddesinde bulunan “Bir resmi belgeyi düzenlemek yetkisine sahip olan kamu görevlisine yalan beyanda bulunan kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adli para cezası ile cezalandırılır.” hükmü gereğince hakkımda takibat yapılacağını biliyorum.Gerekli işlemlerin yapılmasını arz ederim. …/…/20….[/size][/color]
    [color=rgb(0, 6, 10)][size=13px]Ad - Soyadİmza[/size][/color]
    [color=rgb(0, 6, 10)][size=13px](Araç sahibi)VERGİ KİMLİK NO:....................[/size][/color]
    [color=rgb(0, 6, 10)][size=13px]T.C. KİMLİK NO :…………….[/size][/color]
    [color=rgb(0, 6, 10)][size=13px]ADRES VE TELEFON :………………………………………………………………………………[/size][/color]
    [color=rgb(0, 6, 10)][size=13px]MARKASI[/size][/color]
    [color=rgb(0, 6, 10)][size=13px]CİNSİ [/size][/color]
    [color=rgb(0, 6, 10)][size=13px]MODELİ[/size][/color]
    [color=rgb(0, 6, 10)][size=13px]RENGİ[/size][/color]
    [color=rgb(0, 6, 10)][size=13px]MOTOR NO[/size][/color]
    [color=rgb(0, 6, 10)][size=13px]ŞASİ NO[/size][/color]
    [color=rgb(0, 6, 10)][/color]
    [size=2]İyi çalışmalar.. [/size]

"Ağzıyla kuş tutsa da sevemediğim insanlar var benim! Bir de canımı okusa bile sevmekten vazgeçemediklerim.."

Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen Tanju KIRLI ().